НЕЗАВИСИМЫЙ ПОРТАЛ СМЕТЧИКОВ УКРАИНЫ

НЕЗАВИСИМЫЙ ПОРТАЛ СМЕТЧИКОВ УКРАИНЫ
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Курилка » Общение » Кому пришлось обращаться в прокуратуру или инспекцию труда (с жалобой о невыплате задолженности по зароботной плате)
Кому пришлось обращаться в прокуратуру или инспекцию труда

Прокурору м. Кіровограда
Раднику юстиції
Бабіков О. П.

Начальнику територіальної
державної інспекції праці
в Кіровоградській області
Сапіга А. А.

Скарга
Я працюва(в, ла) на посаді … …в...з….. року по ……… року. Мені не виплачена заробітна плата з ……по …… року та не проведений остаточний розрахунок після звільнення. Підприємство відмовляється видати мені довідку про заборгованість з заробітної плати за вказаний період, тому я не володію інформацією про точну суму боргу.
Згідно ч. 5 ст. 55 Конституції України я маю право на захист своїх прав, які вказані у ст. 15, ст. 21, ст. 24, ст. 34 Закону «Про оплату праці», ст. 97 , ст. 117, ст. 155, ст. 2411 Кодексу законів про працю (КЗпП), і були порушені.
Неотримання заробітної плати через протиправну поведінку адміністрації на протязі тривалого часу порушує мої права, я не маю можливості вчасно сплачувати комунальні послуги, утримувати себе та свою родину.
Наскільки я розумію, ці неправомірні дії можуть бути кримінальною справою, передбаченою ст. 175 Кримінального кодексу України.
В зв’язку з викладеним пропоную:
- Провести перевірку і притягнути винну у невиплаті мені заробітної плати посадову особу до передбаченої законом відповідальності.
- Зобов’язати адміністрацію негайно виплатити мені заборгованість з урахуванням індексу зростання цін на споживчі товари й тарифів на послуги (ст. 34 Закону «Про оплату праці»).
- Письмово повідомити мене про результати розгляду даної скарги (ч. 1 ст. 99 КПК і ст. 9 Закону про інформацію).
Додатки:
Копія відповідної сторінки в трудовій книжці.

Пи.Эс.
кто столкнулся с такой проблемой - делюсь опытом! Обязательно обращайтесь в две инстанции сразу, регистрируйте у них письма с отметкой на своем экземпляре! cool
Бог в помощь tongue
cool

View: / Added by: Li_sao / Date: 07.09.2009
Comments

ага! tongue
View: / Added by: Li_sao / Date: 07.09.2009
Comments

со статьями сверяйтесь согласно своих обстоятельств - в моем случаем попа полная cool весь набор статей.
View: / Added by: Li_sao / Date: 07.09.2009
Comments

однакоооооооооо!!!! book
Li_sao, сейчас это, к сожалению, оооооооочень актуально! Молодец, что поделилась! applause
View: / Added by: ЛинОК / Date: 07.09.2009
Comments

если есть юристы - пусть подкорректируют, если где грубые ошибки cool
View: / Added by: Li_sao / Date: 07.09.2009
Comments

- Зобов’язати адміністрацію негайно виплатити мені заборгованість з урахуванням індексу зростання цін на споживчі товари й тарифів на послуги (ст. 34 Закону «Про оплату праці»). cool сюда же добавить "та з урахуванням термінів виплати заборгованості з моменту звільнення (ст.117 КЗпП)." (пусть оплачивают еще просрочку окончательного расчета)
View: / Added by: Li_sao / Date: 07.09.2009
Comments

Li_sao, с кем собираешься судиться? в "ЧЁРНЫЙ СПИСОК" его!!! angry cool
View: / Added by: ВЕЛИКОЛЕПНЫЙ_ГОША / Date: 07.09.2009
Comments

Quote (Li_sao)
з урахуванням індексу зростання цін на споживчі товари й тарифів на послуги

эт точно!!!!!!!!!! ато знаете ли.. тут такое творится.. dollar что пока вернут задолженость surprised мало будет толку sad
View: / Added by: ЛинОК / Date: 07.09.2009
Comments

ЧП "Світ Будівництва" , одно из 49 предприятий корпорпции "Мегакомплекс", предприятия, что ведёт строительство новостроек хозспособом B)в Кировограде
View: / Added by: Li_sao / Date: 07.09.2009
Comments

да я как бы жить хочу smile
View: / Added by: Li_sao / Date: 07.09.2009
Comments

тут вроде как сторонятся называть предприятия на каких работают....а я еще и рассказываю как с ними воевать smile
View: / Added by: Li_sao / Date: 07.09.2009
Comments

каждый может рассказать про предприятие на котором работает оч интересные вещи, но я считаю это некрасивым...пусть деньги мои отдадут, и у меня вопросов больше не будет cool
View: / Added by: Li_sao / Date: 07.09.2009
Comments
Форум » Курилка » Общение » Кому пришлось обращаться в прокуратуру или инспекцию труда (с жалобой о невыплате задолженности по зароботной плате)
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск: